Nasi klienci

Bankowość, finanse, ubezpieczenia, windykacja, biura rachunkowe, księgowość,

PBS Polska Sp. z o.o.  (Warszawa/ Brzeg, Bolesławiec, Białystok, Biała Podlaska, Bytom, Bydgoszcz, Biała Piska, Bełchatów, Bielsko Biała, Chełm, Chojnice, Chorzów, Częstochowa, Dzierżoniów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Ełk, Gniezno, Grajewo, Głogów, Gdynia, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski, Gliwice, Gdańsk, Jastrzębie Zdrój, Jelenia Góra, Konin, Koszalin, Kalisz, Kutno, Kraków, Katowice, Kielce, Kolno, Legnica, Lublin, Leszno, Lubin, Legionowo, Łomża, Łódź, Międzyrzec, Nowy Sącz, Nowa Sól, Ostrów Wielkopolski, Olsztyn, Ostrołęka, Opole, Pisz, Puławy, Płock, Piaseczno, Piotrków Trybunalski, Pruszków, Piła, Poznań, Przemyśl, Rybnik, Rzeszów, Radom, Ruda Śląska, Stargard Szczeciński, Siedlce, Świdnica, Sieradz, Sławków, Świnoujście, Słupsk, Szczecin, Suwałki, Stalowa Wola, Sosnowiec, Starogard Gdański, Sopot, Starachowice, Szczytno, Tczew, Toruń, Tychy, Trzebinia, Tarnów, Tarnowskie Góry, Wałbrzych, Włocławek, Wrocław, Warszawa, Zielona Góra, Zielonki, Zgorzelec, Żary, Zamość, Zabrze)


Meritum Bank ICB S.A.  (Gdańsk/ Bogatynia, Bytom, Białystok, Bydgoszcz, Chełm, Chorzów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Jelenia Góra, Kielce, Katowice, Kalisz, Kraków, Koszalin, Lublin, Łódź, Piastów, Piła, Poznań, Olsztyn, Tarnów, Suwałki, Starogard Gdański, Szczecin, Opole, Zielona Góra, Stargard Szczeciński, Leszno, Mielec, Ostrowiec Świętokrzyski, Rzeszów, Szczawno Zdrój, Stalowa Wola, Toruń, Tychy, Tomaszów Mazowiecki, Warszawa, Wrocław, Włocławek, Zamość, Zabrze)

Sales Group Sp. z o.o.  (Warszawa/ Augustów, Bartoszyce, Brzeg, Bolesławiec, Białystok, Biała Podlaska, Bielsk Podlaski, Bytom, Biała Piska, Bydgoszcz, Bełchatów, Bielsko Biała, Braniewo, Chełm, Chojnice, Chorzów, Częstochowa, Czarna Białostocka, Dęblin, Darłowo, Dzierżoniów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Ełk, Gniezno, Głogów, Gdynia, Grajewo, Giżycko, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski, Gródek, Gliwice, Gdańsk, Grójec, Grodzisk Mazowiecki, Gryfice, Goleniów, Hrubieszów, Hajnówka, Jastrzębie Zdrój, Jelenia Góra, Jarosław, Jasło, Konin, Krynki, Kraśnik, Koluszki, Koszalin, Kalisz, Kutno, Kraków, Katowice, Kielce, Krosno, Kętrzyn, Kołobrzeg, Kościerzyna, Kłodzko, Legnica, Lublin, Leżajsk, Leszno, Lubin, Lubartów, Legionowo, Łomża, Łódź, Łowicz, Łuków, Międzyzdroje, Międzyrzec, Mielno, Michałowo, Mońki, Maków Mazowiecki, Malbork, Mińsk Mazowiecki, Nowy Sącz, Nowa Sól, Nysa, Narew, Ostrów Wielkopolski, Olsztyn, Ostrołęka, Opole, Puławy, Płock, Piaseczno, Piotrków Trybunalski, Pruszków, Piła, Poznań, Police, Przemyśl, Prudnik, Rybnik, Rzeszów, Radom, Rumia, Ruda Śląska, Sanok, Stargard Szczeciński, Siedlce, Świdnica, Sieradz, Sławków, Świnoujście, Słupsk, Szczecin, Suwałki, Sejny, Stalowa Wola, Sokółka, Sokołów Podlaski, Sosnowiec, Starogard Gdański, Sopot, Szymbark, Starachowice, Szczytno, Szudziałowo, Świdnik, Tczew, Toruń, Tychy, Trzebinia, Tarnów, Tarnowskie Góry, Tomaszów Lubelski, Ustka, Ujazd, Wałbrzych, Włocławek, Wieliczka, Wrocław, Warszawa, Warka, Wołomin, Wyszków, Władysławowo, Węgorzewo, Zielona Góra, Zielonki, Zgorzelec, Żary, Zamość, Zabrze, Zabłudów, Zambrów)

FinUp Sp. z o.o.  (Warszawa/ Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kołobrzeg, Kraków, Krotoszyn, Gliwice, Zabrze, Czerwionka Leszczyny, Bębło, Białystok, Bydgoszcz, Elbląg, Janów, Lublin, Łapy, Łęczyca, Łódź, Sanok, Suwałki, Sosnowiec, Słupsk, Szczecin, Świdnik, Świdnica, Toruń, Tomaszów Lubelski, Radom, Rzeszów, Olsztyn, Olsztynek, Opole, Poznań, Płock, Wieliczka, Wrocław, Włoszczowa, Zamość, Zabrze, ),


Deutsche Bank PBC S.A.  Warszawa/ Brzeg, Bolesławiec, Białystok, Biała Podlaska, Bytom, Bydgoszcz, Bełchatów, Bielsko Biała, Chełm, Chojnice, Chorzów, Częstochowa, Dzierżoniów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gniezno, Głogów, Gdynia, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski, Gliwice, Gdańsk, Jastrzębie Zdrój, Jelenia Góra, Konin, Koszalin, Kalisz, Kutno, Kraków, Katowice, Kielce, Legnica, Lublin, Leszno, Lubin, Legionowo, Łomża, Łódź, Międzyrzec, Nowy Sącz, Nowa Sól, Ostrów Wielkopolski, Olsztyn, Ostrołęka, Opole, Puławy, Płock, Piaseczno, Piotrków Trybunalski, Pruszków, Piła, Poznań, Przemyśl, Rybnik, Rzeszów, Radom, Ruda Śląska, Stargard Szczeciński, Siedlce, Świdnica, Sieradz, Sławków, Świnoujście, Słupsk, Szczecin, Suwałki, Stalowa Wola, Sosnowiec, Starogard Gdański, Sopot, Starachowice, Tczew, Toruń, Tychy, Trzebinia, Tarnów, Tarnowskie Góry, Wałbrzych, Włocławek, Wrocław, Warszawa, Zielona Góra, Zielonki, Zgorzelec, Żary, Zamość, Zabrze),

Dom Kredytowy Notus S.A. (Warszawa/ Białystok, Głogów, Szczecin, Szczecinek, Piotrków Trybunalski, Rawicz, Sieradz, Gdańsk, Starogard Gdański, Turek, Zamość, Gliwice, Bełchatów, Elbląg, Kraków, Częstochowa, Bielsko- Biała, Bydgoszcz, Biała Podlaska, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Kalisz, Koszalin, Katowice, Kętrzyn, Kielce, Kołobrzeg, Lubin, Lublin, Łódź, Olsztyn, Oława, Opole, Płock, Poznań, Radom, Rzeszów, Słupsk, Świnoujście, Sochaczew, Śrem, Tarnów, Toruń, Wrocław, Zgorzelec, Zielona Góra, Żary )

Notus Finanse S.A. (Warszawa/ Brzeg, Bolesławiec, Białystok, Biała Podlaska, Bytom, Bydgoszcz, Bełchatów, Bielsko Biała, Chełm, Chojnice, Chorzów, Częstochowa, Dzierżoniów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gniezno, Głogów, Gdynia, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski, Gliwice, Gdańsk, Jastrzębie Zdrój, Jelenia Góra, Konin, Koszalin, Kalisz, Kutno, Kraków, Katowice, Kielce, Legnica, Lublin, Leszno, Lubin, Legionowo, Londyn, Łomża, Łódź, Międzyrzec, Nowy Sącz, Nowa Sól, Ostrów Wielkopolski, Olsztyn, Ostrołęka, Opole, Puławy, Płock, Piaseczno, Piotrków Trybunalski, Pruszków, Piła, Poznań, Przemyśl, Rybnik, Rzeszów, Radom, Ruda Śląska, Stargard Szczeciński, Siedlce, Świdnica, Sieradz, Sławków, Świnoujście, Słupsk, Szczecin, Suwałki, Stalowa Wola, Sosnowiec, Starogard Gdański, Sopot, Starachowice, Tczew, Toruń, Tychy, Trzebinia, Tarnów, Tarnowskie Góry, Wałbrzych, Włocławek, Wrocław, Warszawa, Zielona Góra, Zielonki, Zgorzelec, Żary, Zamość, Zabrze)

FinFactoria Sp. z o.o.  (Augustów, Baniocha, Brzeg, Bolesławiec, Białystok, Białowieża, Białobrzegi, Biecz, Biłgoraj, Braniewo, Bartoszyce, Barlinek, Biała Podlaska, Biała Piska, Biały Dunajec, Bytom, Bytów, Bydgoszcz, Bełchatów, Bielsko- Biała, Brzeziny, Brzesko, Brok, Brodnica, Bielsk Podlaski, Biskupiec, Bochnia, Busko-Zdrój, Chełm, Chojnice, Chełmno, Chorzów, Częstochowa, Choroszcz, Choszczno, Chełmża, Chrzanów, Czarna Białostocka, Czechowice-Dziedzice, Czeremcha, Ciechanów, Ciechanowiec, Ciechocinek, Czarnków, Dębno, Dębica, Dęblin, Drohiczyn, Dzierżoniów, Działdowo, Darłowo, Dobre Miasto, Dąbrowa Górnicza, Ełk, Elbląg, Grajewo, Giżycko, Gródek, Grójec, Gryfice, Gryfino, Gniezno, Gubin, Głubczyce, Głuchołazy, Głogów, Gołdap, Gdynia, Grudziądz, Goniądz, Gorlice, Goleniów, Gostynin, Garwolin, Gorzów Wielkopolski, Góra Kalwaria, Gliwice, Gdańsk, Grodzisk Mazowiecki, Hajnówka, Hrebenne, Hrubieszów, Iława, Jawor, Jasło, Janów Lubelski, Janów Podlaski, Jarocin, Jeżewo, Jędrzejów, Józefów, Jastrzębie-Zdrój, Jelcz, Jelenia Góra, Jarosław, Inowrocław, Konin, Koszalin, Kleosin, Kalisz, Kutno, Kraków, Krasnopol, Krasnystaw, Krynki, Krosno, Krosno Odrzańskie, Krotoszyn, Kościerzyna, Kostrzyn nad Odrą, Katowice, Karlino, Kielce, Kołobrzeg, Kłodzko, Kłodawa, Kędzierzyn-Koźle, Knyszyn, Kuźnica, Knurów, Kętrzyn, Kwidzyn, Kępno, Kolno, Koło, Kock, Kościan, Koluszki, Kleszczele, Kluczbork, Limanowa, Legnica, Lublin, Leszno, Lubin, Lubań, Luboń, Lubochnia, Lębork, Lidzbark Warmiński, Legionowo, Leżajsk, Lubaczów, Lubartów, Lwówek, Laskowice, Łapy, Łomża, Łomianki, Łeba, Łódź, Łuków, Łańcut, Łosice, Łowicz, Łęczyca, Łęczna, Łask, Łochów, Międzyrzec, Międzyzdroje, Mława, Marki, Malbork, Mielec, Mielno, Michałowo, Mikołajki, Medyka, Mońki, Mrągowo, Morąg, Modła Królewska, Mikołów, Milejczyce, Milicz, Mogilno, Mszczonów, Mińsk Mazowiecki, Maków Mazowiecki, Mordy, Myślibórz, Nowy Sącz, Nowy Targ, Nowy Tomyśl, Nowa Sól, Nowa Ruda, Narewka, Nisko, Nysa, Nałęczów, Namysłów, Niemodlin, Niewiadów, Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Gdański, Nidzica, Ostrów Wielkopolski, Ostrów Mazowiecka, Ostrów Świętokrzyski, Olsztyn, Olsztynek, Oława, Ostrołęka, Ostróda, Olecko, Orzysz, Opole, Opacz, Oleśnica, Oświęcim, Ozorków, Ozimek, Olkusz, Otmuchów, Otwock, Orzesze, Oborniki, Pabianice, Puławy, Płock, Piaseczno, Piątnica, Piotrków Trybunalski, Pruszków, Prudnik, Pruszcz Gdański, Pilzno, Piła, Poznań, Pisz, Police, Polkowice, Piaseczno, Przasnysz, Przeworsk, Przemyśl, Pułtusk, Puńsk, Płońsk, Pobiedziska, Połczyn-Zdrój, Rabka-Zdrój, Rybnik, Ryki, Rzeszów, Radom, Radomsko, Rajgród, Rawicz, Radzymin, Rawa Mazowiecka, Radzyń Podlaski, Racibórz, Ruda Śląska, Rejowiec Fabryczny, Rypin, Różan, Ropczyce, Sanok, Stargard Szczeciński, Sandomierz, Sejny, Siedlce, Świdnica, Sieradz, Serock, Sławków, Świnoujście, Słupsk, Szczecin, Swarzędz, Szczecinek, Sztabin, Strzegom, Sokółka, Sobótka, Supraśl, Strzelce Opolskie, Suwałki, Solec Kujawski, Stalowa Wola, Sochaczew, Sosnowiec, Sokołów Podlaski, Starogard Gdański, Siemiatycze, Sopot, Starachowice, Sławatycze, Skierniewice, Sucha Beskidzka, Szklarska Poręba, Szudziałowo, Szczytno, Szamotuły, Szczuczyn, Szczekociny, Szydłowiec, Syców, Stryków, Świdwin, Śrem, Świdnik, Świecie, Świeradów-Zdrój, Świebodzin, Środa Wielkopolska, Tczew, Tłuszcz, Toruń, Tomaszów Lubelski, Turek, Tychy, Tykocin, Trzebinia, Tarnów, Tarnowskie Góry, Tarnobrzeg, Tomaszów Mazowiecki, Terespol, Tułowice, Turawa, Ujrzanów, Wadowice, Wałbrzych, Wągrowiec, Węgorzewo, Warka, Wałcz, Włoszczowa, Włocławek, Wieluń, Wielbark, Wejherowo, Wisła, Witnica, Wizna, Wieruszów, Wasilków, Wrocław, Warszawa, Wołomin, Wysokie Mazowieckie, Wągrowiec, Wąbrzeźno, Wolsztyn, Wołczyn, Wodzisław Śląski, Wyszogród, Września, Wyszków, Wykroty, Zielona Góra, Zielonki, Zduńska Wola, Zgorzelec, Żary, Żory, Żagań, Zamość, Zabrze, Zbuczyn, Zakopane, Zabłudów, Złotoryja, Złotów, Zambrów, Zdzieszowice, Ząbki, Zwierzyniec, Zgierz, Żyrardów, Żelechów, Ząbkowice Śląskie, Żywiec,)

FinFactoria Sp. z o.o. sp. komandytowa (Warszawa/ Białystok, Gdańsk, Lublin, Łódź, Katowice, Kraków, Katowice, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Wrocław ), Fintegra (Warszawa/Nest Bank (Warszawa/Alior Bank (Warszawa/ Gdańsk), 

FinUp Sp. z o.o. sp. komandytowa (Warszawa/ Brzeg, Bolesławiec, Białystok, Biała Podlaska, Bytom, Bydgoszcz, Bełchatów, Bielsko Biała, Chełm, Chojnice, Chorzów, Częstochowa, Dzierżoniów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gniezno, Głogów, Gdynia, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski, Gliwice, Gdańsk, Jastrzębie Zdrój, Jelenia Góra, Konin, Koszalin, Kalisz, Kutno, Kraków, Katowice, Kielce, Legnica, Lublin, Leszno, Lubin, Legionowo, Łomża, Łódź, Międzyrzec, Nowy Sącz, Nowa Sól, Ostrów Wielkopolski, Olsztyn, Ostrołęka, Opole, Puławy, Płock, Piaseczno, Piotrków Trybunalski, Pruszków, Piła, Poznań, Przemyśl, Rybnik, Rzeszów, Radom, Ruda Śląska, Stargard Szczeciński, Siedlce, Świdnica, Sieradz, Sławków, Świnoujście, Słupsk, Szczecin, Suwałki, Stalowa Wola, Sosnowiec, Starogard Gdański, Sopot, Starachowice, Tczew, Toruń, Tychy, Trzebinia, Tarnów, Tarnowskie Góry, Wałbrzych, Włocławek, Wrocław, Warszawa, Zielona Góra, Zielonki, Zgorzelec, Żary, Zamość, Zabrze),

Centrum Bankowości Finansowej Sp. z o.o. (Warszawa/ Białystok, Ełk, Łomża, Suwałki,)

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. (Warszawa/ Białystok, Biała Podlaska, Elbląg, Ełk, Kętrzyn, Legnica, Lublin, Łomża, Olsztyn, Ostrołęka, Płock, Poraj, Siedlce, Sopot, Suwałki, Wasilków, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, )

Bank Spółdzielczy w Reszlu (Reszel),

United Finance (Warszawa), UNIQA TU S.A. (Łódź), Biuro Rachunkowe VENA (Białystok), Simply Finance (Warszawa), Finanse, Prawo, Nieruchomości (Łódź), C&C Biuro Usług Rachunkowych (Białystok), Doradztwo Finansowo Szkoleniowe (Żnin), Tax Lex Kancelaria Rachunkowo Prawna (Białystok), Dobry Doradca (Oława), Euro Plus s.c. Biuro Rachunkowe (Białystok), Komornik Sądowy przy Sądzie Rej. w Głogowie R.B. (Głogów), FDF24 Doradztwo Finansowe (Bełchatów), Doradztwo Finansowo Szkoleniowe (Bydgoszcz), Narodowy Bank Polski (Warszawa/ Zielona Góra), Integra Finance Sp. z o.o. (Warszawa), Doradcy 24 (Poznań), ONLY Finance (Włocławek/ Gdańsk), UW Finance s.c. (Mielec), FinUp Księgowość Sp. z o.o. Sp.k. (Warszawa), MARINA Finanse (Starogard Gdański, Bytów), Usługi Finansowe KM (Strzegom, Jelenia Góra, Szczawno- Zdrój, Świdnica), LIDER- KA (Gdynia, Gdańsk, Starogard Gdański), PHU Milan GP (Białystok), Integra Finance Sp. z o.o. sp. komandytowa (Warszawa), Pożyczki- Kredyty 24 Sp. z o.o. (Warszawa/ Koszalin), Usługi Finansowe Ł.P. (Biała Podlaska), Centrum Pożyczki i Porady Kredytowej (Kielce), CAPITAL INVEST RK (Tarnowskie Góry), FINTEGRA (Warszawa), Phinance S.A. (Poznań, Radom), Money (Śrem), Polski Dom Finansowy (Sochaczew), Prosperhome (Jelcz Laskowice), GFG Sp. z o.o.(Warszawa),  Pośrednictwo Finansowo Kredytowe MK (Krzeszów k. Niska), Direct Sale Finance (Kłaj), Centrum Finansów PAMA (Kartuzy), Nord Finance s.c. (Gdańsk),  Centrum Usług Finansowych (Janów), General Credit (Łódź), Profits Sp. z o.o. (Sieradz), Alfa Doradztwo Finansowo Ubezpieczeniowe (Grudziądz), FUH Infostrefa (Chorzów), Agencja Kredytowo Leasingowa Multikredyt (Lublin), Centrum Finansowe Supraxconsulting (Elbląg), PHU Profit (Słupsk), Kancelaria Finansowa VIVAMUS (Kolbudy), Royal Bakking (Tychy), Kancelaria Finansowa Waxo (Kwidzyn), Pośrednictwo Finansowe (Poręba), ARKADIA (Myślenice), USW Sp. z o.o. (Gdynia), Stablo (Wieluń), Professional Team Sp. z o.o. (Bydgoszcz), Insuria Sp. z o.o. (Kraków), AJM (Łapy), B&B Finanse (Kraków), PS Brokers (Gdańsk), MM Doradztwo Finansowe (Siemianowice Śląskie), Bydgoskie Towarzystwo Finansowe (Bydgoszcz), Usługi Finansowe JW (Szczecin), Doradztwo Bankowość Finanse TP (Sosnowiec), OLPAB TP (Łódź), Honest Group Pośrednictwo Finansowe (Gąsiorowo), K & K Sp.j. (Oświęcim), Finanse & Ubezpieczenia (Oświęcim), Finergo Sp. z o.o. (Kraków), Pośrednictwo Ubezpieczeniowe (Morag), PKN Finanse (Suchedniów), Linforf S.A. (Wrocław), Silva Finanse- Kancelaria Finansowa (Brzesko), Royal Treatment Sp. z o.o. (Koszalin), Doradztwo Finansowe GP (Gostyń), Iwona Preuhs- CONSALTING (Tczew), Kancelaria Prawno Finansowa (Gorzów Wielkopolski), Media Tech (Ustroń), Handel Usługi Ubezpieczenia JJ (Białystok), Profinanse (Hrubieszów), Era Finanse (Wrocław, Czeladź), Partners Sp. z o.o. (Jelenia Góra), Biuro Rachunkowe (Łomża), Biznes Kredyt (Susiec), Tolupi Sp. z o.o. (Warszawa), VIS MAIOR Biuro Rachunkowo- Prawne Sp. z o.o. (Białystok), FSL Finansce Office (Rzepin), Abakus Usługi Księgowe AK (Gdańsk),


Urzędy, instytucje, organizacje, fundacje, instytuty

Urząd Skarbowy w Augustowie (Augustów), Urząd Miejski (Kleszczele), Urząd Gminy (Polkowice), Urząd Gminy (Sztabin), Urząd Gminy (Zbuczyn k. Siedlec), Urząd Gminy (Szudziałowo), Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej (Szudziałowo), Urząd Miejski (Gniezno), Fundacja "Fundusz Inicjatyw" (Lublin), Polski Komitet Pomocy Społecznej Rada Naczelna (Warszawa/ Szczecin), Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji (Szudziałowo), Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (Warszawa/ Białystok), Związek Rewizyjny Spółdzielni Mieszkaniowych z siedzibą w Toruniu (Toruń), Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Warszawa Oddział Kraków Stacja Hydrologiczno - Meteorologiczna w Suwałkach, Starostwo Powiatowe w Suwałkach (Suwałki), Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (Warszawa/ Łódź, Olsztyn, Wrocław), Fundacja Forum Inicjatyw Rozwojowych (Białystok), Caritas Archidiecezji Białostockiej (Białystok), Fundacja Aktywnej Rehabilitacji (Warszawa/ Szczecin, Swobnica, Kołobrzeg, Koszalin), Stowarzyszenie MONAR Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień (Gaudynki k. Orzysza), Polski Związek Hodowców Zwierząt Futerkowych (Warszawa/ Białystok), Związki Zawodowe pracowników więziennictwa (Kwidzyn), Miasto stołeczne Warszawa z siedzibą w Warszawie- Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa” (Warszawa), Urząd Celny w Suwałkach (Suwałki), Fundacja Okno na Wschód (Białystok),


Oświata- szkoły, uczelnie, przedszkola, żłobki, ośrodki szkoleniowe, placówki oświatowe

T-Matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o. (Białystok), Szkoła Podstawowa im A. Mickiewicza (Babiki k. Szudziałowa), Przedszkole w Kleszczelach, Centrum Edukacji "Akademia Sukcesu" (Białystok), Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny (Białystok), PUH Hiperson (Białystok), Przedszkole Niepubliczne "Puchatek" (Białystok), Szkoła Podstawowa Nr. 3 im. H.Sienkiewicza (Żary), Przedszkole Miejskie nr 84 (Łódź),  Katolickie Liceum Ogólnokształcące (Sandomierz), Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego (Polkowice), Przedszkole Nr 43 Jantarek (Gdynia), Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka (Dziedzice k. Barlinka), Wschodnioeuropejski Instytut Gospodarki (Białystok), Politechnika Białostocka (Białystok), Gminne Przedszkole w Zbuczynie (Zbuczyn), Szkoła Podstawowa Nr 8 (Kołobrzeg), Przedszkole w Kleosinie (Kleosin k. Białegostoku), Zespół Szkół Nr 12 (Białystok), Zespół Szkół w Szudziałowie (Szudziałowo), Gimnazjum Nr 4 im. Polskich Odkrywców (Głogów), Przedszkole w Knyszynie (Knyszyn), Domowe Przedszkole (Białystok), XI Liceum Ogólnokształcące (Białystok), Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku (Białystok), Zespół Szkół Budowlano- Geodezyjnych im. Stefana Władysława Bryły (Białystok), Ognisko Pracy Pozaszkolnej (Kołobrzeg), Zespół Szkół w Pyskowicach (Pyskowice), Moose International Sp. j. (Wrocław/ Białystok), IMP (Henrykowo k. Białegostoku), Topas Sp. z o.o. (Warszawa/ Zielona Góra), Centrum Kształcenia Ustawicznego (Chełm), Przedszkole Niepubliczne "Akademia Smyka" (Białystok), Niepubliczne Przedszkole "Kacperek" (Radzyń Podlaski), Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kotuniu (Kotuń k. Siedlec), Szkoła Języków Obcych INFINITY (Kraków), Zespół Szkół w Krasnopolu (Krasnopol), Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 (Sokołów Podlaski), Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Janusz Korczaka (Sokółka),  Gołubowska Steckiewicz s.c. (Wasilków), Niepubliczne Przedszkole Mały Odkrywca (Łuków), Klub Malucha Żyrafki (Białystok), Centrum Edukacji Rozwoju i Terapii "Orzeszek" ( Zduńska Wola), Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 Publiczne Przedszkole nr 9 Pod planetami (Zduńska Wola), Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 19 im. Edmunda Bakalarza (Radom), Niepubliczny żłobek „Bąbelek” (Świdnik), Błękitny Delfin (Wasilków), Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku (Białystok), Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny (Białystok), Ogólnopolska Sieć Szkół Policealnych AWANGARDA (Zielona Góra), Żłobek Pluszakowo (Zduńska Wola), Przedszkole Samorządowe nr 43 (Białystok), Przedszkole Martynka (Kock), Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Białymstoku "Pod Słonkiem" (Białystok), Prywatna Policealna Szkoła Techniki Dentystycznej (Kalisz), Przedszkole "Aniołek" (Białystok), Ad 24 Sp. z o.o. (Białystok),


Transport, spedycja, logistyka, usługi kurierskie, biura podróży,

Opek Sp. z o.o. (Warszawa/ Choroszcz k. Białegostoku), TNT (Białystok), FedEx Express Sp. z o.o. (Łomianki k. Warszawy, Białystok, Leszno, Konin, Łomża, Siedlce, ), P.T.T.RAMIS- BORT Biuro Podróży (Białystok), IWA-TRANS (Białystok), Premium Cargo (Białystok), PPHU JANG (Białystok, Poznań), Usługi Transportowe A.I. (Białystok), PAI spółka jawna (Skwierzyna k. Gorzowa Wlkp.), EMPIKA Sp. z o.o. (Zielona Góra), PHU COMPOCAR (Gryfino), Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Charkiewicz (Białystok), Biuro Podróży STAR- TURIST Sp. z o.o. (Olsztyn), Auto- Transport TR (Olsztyn), Portmann Logistic Polska Sp. z o.o. (Warszawa/ Ostrów Świętokrzyski), Baltic Services Sp. z o.o. (Poznań/ Elbląg), MEGAMIX (Białystok), Epaka.pl (Białystok), FHU BAR- TRANS (Lidzbark), MEXEM Sp. z o.o.( Pruszków), FOGEL TRANS (Warszawa), POLTEK (Warszawa), PW DORTEL (Białystok), Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne A & B Sp. z o.o. (Zdzieszowice k. Kędzierzyna Koźle/ Poznań, Augustów, Suwałki, Kutno, Sochaczew),  Premium Cargo Sp. z o.o. s.k. (Białystok), KUBIAK ENTERPRISE (Warszawa/ Skierniewice), PHU K.G.J. (Warszawa), Usługi Transportowe LM (Przytoczna),  DUHABEX-PL Sp. z o.o (Trzebinia), Baltic Trucking Sp. z o.o. (Wysogotowo), Transconsult Poland Sp. z o.o. (Dobryń Duży, Suwałki), Usługi Transportowe Szubzda (Białystok), Heisterkamp Transport Sp. z o.o. (Szczecin), SLAWA Sp. z o.o. sp. kom (Wadowice), IRYS (Bargłów Dworny, Białystok), Domino Trans (Grodków), Es-Trans (Białystok), Agmar Trans s.c. (Suwałki), Trans Impex (Białystok), AND (Białystok), Miks Trans (Białystok), Usługi Transportowe KH (Bargłów Kościelny/ Białystok),


Motoryzacja, mechanika pojazdowa, handel samochodami, komisy, lakiernie

PPHU AUTO- Kalinowski (Białystok), Zakład Mechaniki Pojazdowej- Klimowicz (Białystok), Z.H.U. Józef Skrzypa- Autoryzowany Serwis VOLVO (Szczecin), MMN (Konarzyce k. Łomży),  Export- Import- Transport F.R. (Białystok), PHU Andrzej Klimowicz (Białystok), Blacharstwo- Lakiernictwo SG (Pogrzebień k. Raciborza), Artykuły Przemysłowe- partner handlowy STANDOX (Białystok), AUTO- SERWIS ZDRODEK (Białystok), KALIN- auto serwis (Białystok), ML autobroker (Białystok), BJB Bartczak (Wrocław), ACON (Białystok), DAN-CAR (Bytów), Blacharstwo- Lakiernictwo SG (Pogrzebień k. Raciborza), Auto Naprawa (Bogacica), Wega- Color (Białystok), Auto Mag (Hajnówka), AUTO MOTO QUAD CENTER (Białystok), PHU AR-CAR (Białystok), MEG s.c. (Białystok), POL-MOT Auto (Kielce), Zakład Usługowy AMOS (Karakule k. Białegostoku), Auto-City (Kluczbork), Warsztat Samochodowy (Wasilków k. Białegostoku), FHU (Bogacica), KARS remonty samochodów (Białystok), Auto Naprawa DB (Białystok),


Salony urody/ fryzjerskie/ kosmetyczne

Salon Fryzjerski WIKTORIA (Białystok), Salon Urody ELITTE (Białystok), Salon Fryzjerski IMAGE (Białystok), Zakład Fryzjerski (Nisko), New Look (Chełm), Zakład Fryzjerski "Beata" (Zambrów), Salon Fryzjerski Mariola Karsztun (Białystok), Zakład Fryzjerski "U Iwony" (Suwałki), Salon Fryzjerski Damsko Męski "DUET" Rydułtowy, Zakład Kosmetyczny Hollywood (Suwałki), SATTVA-ORIENTAL MASSAGE; BEAUTY (Białystok),


Usługi, hurtownie, handel, ochrona mienia i osób, kantory, kwiaciarnie, pralnie, magazynowanie

BRAMSTER (Łapy/ Białystok), BAJKOWY MEBLIK- (Białystok), MARBO (Białystok), ZUH K.Z. (Suwałki), POHULANKA (Krynki), IBEX A.C. (Białystok), PPHU RM (Łapy), ecrystal (Białystok), GP System Sp. z o.o. (Łapy/ Białystok), Lenczewski s.c. (Białystok), KLAUDIA (Białystok), JAGA (Gorzów Wlkp.), Kwiaciarnia Żonkil (Białystok), Kwiaciarnia ASTER (Racibórz), Kwiaciarnia PATIO (Białystok), Kwiaciarnia Gerbera (Białystok), AP s.c. (Białystok, Łomża), Białostocka Centrala Materiałów Budowlanych (Białystok), FH REBICH (Szczecin), ORITIME (Białystok), ZPUH AGMAR (Grabiny k. Dębicy), Moris s.c.(Białystok), Pokusa (Dubienka k. Chełma), Usługi Transportowe i Handel Artykułami Rolnymi J.Ch. (Białystok), FHU FART (Gdańsk), AMELIA- AM (Kolsko k. Zielonej Góry), DJS (Ignatki k. Białegostoku), Firma Handlowa AR (Olsztyn), FREGA Sp. j. (Kielce/ Stalowa Wola, Zamość, Radom), PILAWA Sp. z o.o. (Leżajsk), P.H. PAKO (Białystok), Firma Handlowa BD Kantor (Racibórz), P.P.U.H. BLACHA (Mielec), SELECTRIC (Białystok), PHU Finezja (Zambrów), Foto Partner s.c. (Racibórz), PHU Parys animals (Gliwice), Technika Spawalnicza Orion s.c. (Racibórz), OREO (Czerwionka Leszczyny), ERBE Sp. z o.o. (Katowice/ Gliwice, Wysokie Mazowieckie, Warszawa, Inowrocław), Usługi Wielobranżowe (Zambrów), Agencja Ochrony Osób i Mienia D.B. CERBER Sp. z o.o. (Rypin/ Nowe Piekuty), Bakker Polska (Pszczyna), Trykot TDK Sp. z o.o. (Warszawa), EM- REJENT (Warszawa), Zakład Handlowy MM (Oświęcim), Superior (Warszawa), Heart on Fire (Warszawa), PRO-TECH (Choroszcz k. Białegostoku), Kryskon (Białystok), Pro Eko (Gorzów Wielkopolski), Menek (Białystok), Andre Technology (Zduńska Wola), Handel Jasiński (Białystok), PHU Grafpol (Białystok), CWS-boco Polska Sp. z o.o. (Łódź, Białystok), Zakład Techniki Biurowe (Białystok), Firma Handlowo Usługowa FEDER (Ogrodniczki), ARM Dobra Woda (Białystok), Everest Coffee Group Sp. z o.o. (Warszawa, Białystok), FM Korwek (Łomża/ Warszawa, Sosnowiec), PHU Rudziewicz (Studzianki), PHU Euro- Perfekt AC (Lubin), PL Trade (Białystok), MPharm (Kleosin k. Białegostoku),

Domy Dziecka, pomoc społeczna

Rodzinny Dom Dziecka nr 13 (Szczecin), Dom Pomocy Społecznej (Orzesze k. Rybnika), Schronisko dla Nieletnich (Szczecin), Dom Pomocy Społecznej (Krzyżanowice), Dom Pomocy Społecznej (Białystok), Rodzinny Dom Dziecka nr 2 (Szczecin), Dzienny Dom Pomocy Społecznej (Białystok), Dom Dziecka w Dubience (Dubienka), Ośrodek Pomocy Społecznej Krzyżanowice (Tworków),


Weterynaria

Gabinet Weterynaryjny AMICUS (Jedwabne, Łomża), Gabinet Weterynaryjny "JKVET" (Stawiski),


Resocjalizacja, wymiar sprawiedliwości, kancelarie prawne, kancelarie adwokackie

Zakład Karny Nr 1 (Łódź), Zakład Karny w Łupkowie (Łupków/ Komańcza k. Sanoka), Zakład Karny (Kluczbork), Zakład Karny (Kwidzyn), Areszt Śledczy (Suwałki), Prokuratura Okręgowa w Częstochowie (Częstochowa), Kancelaria Radców Prawnych Bieluk i Partnerzy (Białystok), Kancelaria Radcy Prawnego RES (Białystok), Kancelaria Adwokacka ŁK (Kadzidło k. Ostrołęki), Kancelaria Prawa RR (Białystok), Kancelaria UM (Białystok),  EXPLICO Kancelaria Radców Prawnych (Białystok), Kancelaria Adwokacka AP (Suwałki), Kancelaria Radcy Prawnego S (Sidra),


Bary, puby, mała gastronomia, restauracje, stołówki, masarnie, piekarnie, cukiernie, kawiarnie, jadłodajnie, produkcja popcornu, produkcja kebabu,

SZEL (Suwałki), Kuchnia HADES (Gródek), FH BURBON (Szczecin), KAFKA Sprzedaż SERVICE (Białystok), Mała Gastronomia (Kraków), Bar T.B. (Kraków), TOWIR (Białystok), VINI PASJA restauracja (Stargard Szczeciński), P.H. Victor (Zielona Góra), Halo Obiadek (Radzyń Podlaski), Cafe Kanapkolandia (Tarnów), Promyk s.c. (Oświęcim), F.U.H. PAHO (Chełmża), Mała Gastronomia M.L. (Oświęcim), Spółdzielnia Socjalna "Dębnianka" (Dębno), Bar Kogel- Mogel (Szczecin), RBW (Szczecin), Klimek (Braniewo), Bar Pod Podkową (Łany k. Kędzierzyna Koźla), Kebab Dragon (Zator k. Oświęcimia), AB Food (Szczecin), BRACHA (Gorlice), Marysieńka (Kleosin k. Białegostoku), WOLF (Szczecin), Przystanek Smakosza SAWIL (Supraśl), BeKu (Legionowo), M.L Davidoff Sp. z o.o. (Szczecin), Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Piątnica Sp. z o.o. (Piątnica k. Łomży), KAŁUGA (Koszalin), Wimro (Ślesin), Cilento s.c. ( Rzeszów), BIAPORT (Białystok), Mała Gastronomia AS (Zarszyn), Bar Mleczny "Pod Śliwą" (Suwałki), MG Gastronomia (Mieścisko), Centrum Dystrybucji Wędlin MATEX (Radom),  Tomka Sp. z o.o. (Białystok), Usługi Cateringowe (Szczuczyn k. Grajewa), Masarnia- FPH JS (Jodłowa k. Dębicy), Sawel Cultura Caffe (Sejny), Gasttur (Suwałki), Piekarnia- "JAN-DAR" Sp. z o.o. (Szubin k. Bydgoszczy), Piekarnia Rogalik (Białystok), PHU TENAX (Olsztyn), REWA (Wasilków), ZAŁOGA (Wysokie Mazowieckie), Bar na Składnicy (Rybniki k. Białegostoku), Zakład Cukierniczy B.F. (Białystok), ALMAG (Wasilków), Jadłodajnia IMBIR (Konin), Kuchnia Cezara (Konin), Piekarnia Pychotka (Białystok), POLCORN (Białystok), Bar Zaścianki (Białystok), SOKI (Świnoujście), Makaroniarnia (Kraków), PPHU EUROPOL (Augustów), Stołówka i Katering (Jugów/ Gorzanów k. Kłodzka), FHP GÓRA Sp. j. (Czarny Dunajec), P.G. Ali Baba Abed Alqadar Matar (Połajewo/ Szamotuły), Mała Gastronomia Obwoźna (Ratowo- Piotrowo), Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Gastronomiczne KŻ (Lublin), WOLF Catering (Parzęczew), Kuchnia w Zespole Szkół i Przedszkola (Czerniewice), Piekarnia PPH CYMES (Suwałki), PASTERNAK (Białystok), Kawiarenka Albatros (Siedlce), Spółdzielnia Socjalna Osób Prawnych Zielona Wyspa (Zamość), Kawiarnia Kogel Mogel (Konin), Na Widelcu (Białystok), PPUH STAN Import- Export (Suwałki), PPHU "Magda" (Sława), PPH RB (Nowogród), Pub 6-ścian (Białystok), FPHU Zdrowiej- My (Święcko), Tawerna Ziarenko (Białystok), Largo Investment (Słupsk), Pychotki u Dorotki (Pieszyce), Gastro Food (Białystok), Pub Black Jack (Malbork), DELIZIOSA Catering (Białystok), PHU Malpol (Białystok,), Bar Małej Gastronomii (Tomaszów Mazowiecki), Wars S.A. (Warszawa, Bydgoszcz, Toruń), Pierogarnia (Tczew), Riva Sp. z o.o. (Warszawa), Waflex (producent wafli Radzymin), Bar & Gril (Koło), Bar Express (Białystok), Kebab Bar (Głogów), Cukiernia Kasia (Wrocław), Masarnia (Skierniewice), Bar BETI (Głogów), Bar Mleczny (Skierniewice), Oldwood (Adamów), Zdrowy Catering (Białystok), Masarnia Wiśniewscy (Prostki), Bar SZAMA (Suwałki), 

Sklepy, hurtownie, drogerie, sklepy jubilerskie, e-sklepy

Sklep Spożywczo- Przemysłowy AN (Złotoryja), Sklep "u Beti" (Gryfice), T.P. Sklep Spożywczo- Przemysłowy (Szudziałowo), MIRIAM s.c. EK,AK (Białystok), Trzynastka P.K. (Czarna Białostocka, Białystok), ELISA (Białystok), Handel Artykułami Spożywczymi i Przemysłowymi W.Ś. (Białystok), Drogeria VENUS (Mońki), Sklep Spożywczo- Przemysłowy H.B. (Ostrów Północny k. Szudziałowa), CYTRUS s.c. (Prabuty k. Kwidzynia), AL-TEK (Szudziałowo), Dominik (Suwałki), TJ handel artykułami spożywczo- przemysłowymi (Wasilków k. Białegostoku), FLORENO (Białystok), Magiczny Ogród NANGA (Złotów), Outlet dziecięcy (Dębica), DAL SERVICE Sp z o.o. (Białystok, Kętrzyn), BOŻKA BP (Białystok), Sklep Spożywczo Przemysłowy CD CM S.C. (Łomża), JMC JM (Białystok), HDF s.c. (Białystok), Sklep Spożywczo Przemysłowy RS (Wola Chomejowa), Spółka jawna GERBERA i wspólnicy (Białystok), Startówki.pl (Białystok), PHU Wistpol (Łomża, Jedwabne), Sklep spożywczo- monopolowy Wiktoria (Jaworzno), Sklep spożywczo- monopolowy LUSSI (Jaworzno), VIKTORIO (Białystok), Chińskie Centrum Handlowe (Kluczbork), WANG SHENG Sp. z o.o. (Wólka Kosowska k. Warszawy), GUO SHI Sp. z o.o. (Wólka Kosowska/ Kępno), Chińskie Centrum Handlowe (Siemiatycze), YES LIFE Sp. z o.o. (Grodzisk Mazowiecki/ Kluczbork), PHU QI RUI (Olsztyn), Sklep Chiński (Dęblin), Sklep Rybny (Białystok), Sklep Ogrodniczo- Przemysłowy (Mniów), Biały Holding Sokół Sp. z o.o. spółka komandytowo akcyjna spółka jawna (Gdynia/ Grajewo), VENA MM (Białystok/ Zabłudów), GAO Sp. z o.o. (Bydgoszcz), PBH (Bydgoszcz), Sklep Mięsny SMACZEK (Legnica), ZHiU Telemarket s.c. (Oświęcim), Sklep Spożywczo Przemysłowy SB (Włosienica), DABTECH (Białystok), Solarius (Białystok), Lumari Gold (Białystok, Wrocław), Managing Co (Warszawa, Białystok), Wertis (Białystok), "Na Rogu" (Oświęcim), Zieleniak (Jarosław), Kinkiecik.pl (Sobolewo k. Białegostoku), "SAWA-SKLEPY VIOLA" s.c. (Gdańsk, Grajewo), Sklep mięsny (Skierniewice), TORO A. Cywoniuk Sp.k. (Białystok), AS-POL (Białystok), MARNAT Handel Detaliczny Artykułami Spożywczymi (Skwierzyna), MIKO (Białystok), Ed-Pol (Gdynia), Zakład Konfekcyjno- Odzieżowy JUST (Olesno), Metka s.c. (Białystok),


Sieci handlowe

ALMA MARKET S.A. (Kraków/ Opole), PROMOD Polska Sp. z o.o. (Warszawa/ Białystok), GAPAT (Białystok), TianDe (Białystok), Claire's ( Gdańsk, Łódź, Koszalin, Katowice, Białystok, Opole, Płock, Słupsk, Zabrze), PLNY LALA (Warszawa), RCMB S.A. (Rzeszów), Komputronik (Białystok), NKD (Kluczbork), Gatta (Zduńska Wola/ Białystok), COTEX BIS [Autoryzowany przedstawiciel Nike i Adidas] (Iława/ Białystok Atrium Biała, Outlet Białystok), M&L Delikatesy (Warszawa), Jeronimo Martins Polska S.A (Kostrzyn, Wyszków, Białystok),

KAKADU  (Warszawa/ Białystok, Częstochowa, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kielce, Kraków, Legnica, Łódź, Poznań, Sosnowiec, Szczecin, Wrocław),  

Quiosque (Białystok, Bielsko- Biała, Bydgoszcz, Chełm, Czeladź, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wlkp., Jelenia Góra, Kraków, Katowice, Leszno, Lubin, Lublin, Łódź, Olsztyn, Płock, Rzeszów, Rumia, Szczecin, Sosnowiec, Świdnica, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra)

Flügger  (Gdańsk/ Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdynia, Kraków, Katowice, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław)

Rozrywka, kultura, sport, turystyka

Centrum Filmowe HELIOS S.A. (Łódź/ Białystok Atrium Biała, Galeria Alfa, Galeria Jurowiecka), Miejski Ośrodek Kultury (Kleszczele), Miejska Biblioteka Publiczna (Kleszczele), Gminna Biblioteka Publiczna (Sztabin), PLANETON Sp. z o.o. (Oświęcim), PHU "Wes- Trans" Usługi Rozrywkowe F.P. (Nagodów k. Kutna, Płock), Gminny Ośrodek Kultury (Białołęka k. Głogowa), Biblioteka Miejska (Inowrocław), Centrum Nurkowe Gdynia Dive (Gdynia), Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie (Olsztyn), Grupa iTur.pl Sp. z o.o. (Tomaszów Mazowiecki/ Łódź), FITNESS CLUB Wygoda (Białystok), Fartlandia (Łomża), Fart sp. j. (Białystok),


Biznes, biuro, współpraca, doradztwo, wydawnictwa, drukarnie, ochrona mienia i osób, reklama, marketing, nieruchomości

Michalczyk i Prokop Sp. z o.o. (Łódź), SUKCES s.c. (Białystok), PMI Combera Sp. z o.o. (Warszawa), BCO Biuro Doradztwa Biznesowego (Kielce/ Radom), E-dictum (Poczopek k. Szudziałowa), AMARAL Agencja Reklamowa (Białystok), 3D KG (Białystok), Consulting Group MJ (Tykocin), Kenai (Pabianice), Centrum Promocji i Wspierania Przedsiębiorczości (Bielsko- Biała), TIBI Nieruchomości (Strzelce Opolskie), Lean Go Up (Jaworze), Media Serwis (Głogów), Jasiewicz Nieruchomości (Słubice),


Pośrednictwo pracy, agencje pracy tymczasowej

Kelly Services Poland Sp. z o.o. (Warszawa), Promedica Care Sp.z o.o. (Warszawa/ Białystok),   Inwemer System Sp. z o.o. (Piotrków Trybunalski/ Bydgoszcz), Contrain Sp. z o.o. (Łódź/ Kędzierzyn Koźle), MR Job Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (Legnica/ Kędzierzyn Koźle), Agencja Niań i Opiekunek "RODZINA" (Suwałki), WYG HR Consulting (Warszawa/ Suwałki), Industri Alpine Work (Żywiec),

MerService Sp. z o.o. (Warszawa/ Bydgoszcz, Białystok, Bielsko- Biała, Będzin, Chalin, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kołobrzeg, Kraków, Kozy, Luboń, Luzino, Łódź, Piaseczno, Mikołów, Orzesze, Otwock, Płock, Poznań, Radom, Rumia, Siedlce, Sosnowiec, Sopot, Suwałki, Szczawno Zdrój, Tarnów, Toruń, Tczew, Tychy, Wałbrzych, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra, )


Systemy informatyczne, IT, telekomunikacja, telewizja kablowa, Internet, sieci światłowodowe, monitoring

SKK- Systemy Kodów Kreskowych S.A. (Kraków/ Leszno, Warszawa, Poznań), CFT Polska Sp. z o.o. (Warszawa, Białystok, Bydgoszcz, Poznań), FHU Delta (Rybnik), Pharma Integrator Spółka Jawna (Warszawa, Białystok), Komprojekt (Białystok), BOFH (Białystok), TESKOM (Tarnobrzeg), FOLGAM POLSKA Sp. z o.o (Białystok), BEST

INTERNET SOLUTIONS (Łódź), Telefonika (Białystok), RI Data Pro (Warszawa, Białystok), DevCoreNET Sp. z o.o. (Białystok), PKP Informatyka Sp. z o.o. (Warszawa), Quantum Controls Sp. z o.o. (Białystok), Zakład Techniki Biurowej (Białystok), WASKO S.A. (Gliwice/ Białystok), AAT Holding Sp. z o.o. (Warszawa/ Białystok), Expert Serwis (Białystok), FONT2 (Białystok), C&S Software (Białystok), Strategix (Poznań), eltrox (Białystok), Elforce (Białystok), Ahmes (Warszawa/ Białystok), AKSB (Warszawa),  


Ośrodki szkoleń BHP i HACCP, obsługa w zakresie BHP, badania i pomiary czynników w środowisku pracy, laboratoria, służba BHP

Obsługa BHP W.M. (Oleśnica), Kompleksowa Obsługa Mikroprzedsiębiorstw inż. F.N. (Knurów), Szkolenia BHP A.M. (Gliwice), PUH HIPERSON (Białystok), PHU R.G. (Włoszczowa), Usługi BHP (Ostrowiec Świętokrzyski), EGMAX (Białystok), PHU JARED (Katowice), Safety Consulting (Białystok), Podlaska Spółdzielnia Produkcyjno- Handlowo- Usługowa (Białystok), Firma Handlowo- Szkoleniowa (Bobolice k. Koszalina), G&G Inwestment s.c (Olsztyn, Warszawa), BHP- Obsługa Firm i Szkolenia JG (Suwałki), Szkolenia i Nadzór BHP KB (Chorzów/ Kluczbork), Przedsiębiorstwo Doradczo - Usługowe "Omikron" (Białystok), Rewers (Wilczyn k. Konina), AD STANDARD (Grajewo), Usługi BHP s.c. (Suwałki), JW (Purda), Biuro Usług GEST (Gdańsk), Jotes s.c. (Białystok), Stanex- Poż (Warszawa/ Białystok, Gliwice, Kraków, Łódź, Kielce, Katowice, Kalisz, Koszalin, Poznań, Wrocław, Sosnowiec, Szczecin), BHPOŻ Lider (Poniatowa k. Lublina/ Gdańsk, Łódź, Koszalin, Katowice, Białystok, Płock, Słupsk, Zabrze),Ośrodek Szkolenia i Doskonalenia Kadr "STANMAR" (Pisz), Pracownia Hałasu (Wrocław), Firma Handlowo - Szkoleniowa JA (Bobolice), BHP Professional ŁD (Gniezno),


Energetyka, paliwa, ciepłownictwo, gazownictwo, stacje paliw,

Terminal Integro Sp. z o.o. (Narewka/ Planta), GAZWAX Sp. z o.o. (Warszawa/ Planta), EKOIL Sp. z o.o. (Białystok), MMG POWER Sp. z o.o. (Katowice/ Bydgoszcz), PHU ROPEX (Płock), PW ANTECH (Białystok), Zakłady Remontowe Energetyki "ELKO" Sp. z o.o. (Racibórz), Coldstream Holding Sp. z o.o. (Warszawa/ Włodawa), Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. (Police), ENERGA OPERATOR Projektowanie Sp. z o.o. (Płock/ Koszalin), Falco Sp. j. (Olsztyn), PHU JS (Białystok), Elektrobudowa S.A. w Katowicach Rynek Dystrybucji Energii Oddział Konin (Katowice - Konin/ Elbląg, Białystok), Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IS (Białystok),  PGNiG TECHNOLOGIE S.A. (Krosno), FARAON Stacja Paliw (Szczecin/ Świnoujście), JS Sp. z o.o. (Dobrzyniewo Duże/ Białystok), Stacje Paliw LPG JS (Białystok),  SzybkaButla.pl Sp. z o.o. (Łódź),  BML GmbH (Gräfelfing- Niemcy), Xervon Polska Sp. z o.o. (Dębno), Xervon Gmbh (Gelsenkirchen- Niemcy), Axan stacje paliw (Siedlce), ELREM Sp. z o.o. (Białystok),


Ekologia, utylizacja, usługi porządkowe, pielęgnacja zieleni, ochrona środowiska, 

STRUGA S.A. (Rojewo, Ostrołęka, Wysokie Mazowieckie), EKO-STOK Sp. z o.o. (Górskie Ponikły Stok k. Zambrowa), CZYSTE PODLASIE (Białystok), Firma EDI (Białystok), Firma Wielobranżowa T.B. (Lidzbark Warmiński), FORTES Sp. z o.o. (Białystok), Przedsiębiorstwo Usługowe FOREST (Radom),  SKWER (Białystok), ZIELONY DZIEŃ (Białystok), EKO-CONSULTING (Białystok/ Sobolewo), Zakład Gospodarki Komunalnej (Szudziałowo), Sycowska Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. (Syców), Przedsiębiorstwo Komunalne w Pęcławiu Sp. z o.o. (Białołęka k. Głogowa), Skup Surowców Wtórnych Sprzedaż Towarów Masowych (Krzanowice k. Raciborza),  PLUMBER (Białystok), Fortes odbiór odpadów zwierzęcych (Białystok),


Media

Radio Białystok S.A. (Białystok),


Biura Poselskie

Biuro Poselskie Tomasza Cimoszewicza (Białystok), Biuro Poselskie Roberta Tyszkiewicza (Białystok),


Ośrodki kultu religijnego, parafie

Parafia Rzymsko Katolicka pw. Przemienienia Pańskiego w Krasnopolu (Krasnopol),


Rolnictwo, hodowla, nawozy, środki ochrony roślin, pasze, szkółki roślin ozdobnych, zakładanie ogrodów, gospodarka wodna,  

Gospodarstwo Rolne Sławkowo (Kętrzyn), Ferma Drobiu T.K. (Wrząca k. Lutomierska), PPU "Wodbar" Sp. z o.o. (Barcin k. Bydgoszczy), Gospodarstwo Rolne Z.K. (Lisnowo k. Grudziądza), PHP Agro-Efekt Sp. z o.o. (Perzów k. Kępna), Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka (Warszawa/ Jeżewo Stare k. Białegostoku), Usługi Specjalistyczne Adler Bis (Gorzów Wielkopolski), Gren Design (Białystok), Hodowla Zwierząt Futerkowych (Kleosin k. Białegostoku), Ferma Zwierząt Futerkowych ZP (Koszalin), FITOVITAL (Dębica/ Białystok),  Agro-Partner (Wąsosz k. Grajewa, Białystok), Hodowla Pieczarek (Olkusz), FHU BONSAI (Wiśnicz Mały k. Bochni), PHU Vergab (Świniarów, Łosice), Agro Jeżewo K&Z (Jeżewo),


Budownictwo, instalacje, produkcja prefabrykatów, spółdzielnie mieszkaniowe, usługi dekarskie,

PUH Prodbud Sp. z o.o. (Elbląg), Imtech Polska Sp. z o.o. (Warszawa), PBU Wikbau Sp z o.o. (Szczecin/ Kowala k. Radomia), ELSYSTEM (Białystok), IZIS- building Sp z o.o. (Kraków/ Warszawa), BUD-MIR (Białystok), INSTAL- LUBLIN Sp. z o.o. (Lublin/ Wrocław), Wykładziny obiektowe M.H. (Stary Zamość) Remontdom s.c. (Białystok), Budownictwo Ogólne Michel (Bielsk Podlaski), SAN-SERWIS (Czarna Białostocka, Białystok), ŚWIDER (Białystok, Karakule, Sobolewo, Korycin, Sokółka, Suchowola), MG DOM Sp. z o.o. (Białystok), Spaw-Bud s.c. (Płock), Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych A.R. (Giżycko), LOL-BUD (Łapy), MASTERIX (Białystok), Kontraktor P.O. (Sochonie k. Wasilkowa), Zakład Produkcji Galanterii Betonowej "SUDOVIA" (Szudziałowo), Zakład Ogólnobudowlany S.U. (Aleksandrów Kujawski), Stantex J.M.Stanisz (Szczecinek), PHU Twoje OKNA (Białystok), PHU NOK (Sochonie k. Wasilkowa), Trap s.c. (Białystok), BUDMAR (Stalowa Wola), DOMena Nieruchomości Budownictwo (Zamość), PHU Gems MS (Czeladź), Firma Budowlana WYGODA (Białystok, Warszawa), Izolacja Natryskowa JJ (Białystok), Fire Season (Stara Iwiczna k. Piaseczna), Przedsiębiorstwo Budowlano- Usługowe GRUPA RUTKOWSKI (Białystok), Usługi Ogólnobudowlane (Włocławek), Usługi Remontowo Budowlane I Ch B M s.c. (Białystok), Usługi Ogólnobudowlane MB (Solniczki k. Białegostoku), Usługi Ogólnobudowlane AB (Wąsosz k. Szczuczyna), Usługi Ogólnobudowlane MTB (Solniczki k. Białegostoku), Usługi Budowlane MJP (Białystok), WALMAR PLUS Sp. z o.o. (Polkowice), PUH TROMET (Białystok) Usługi Remontowo Budowlane E.S. (Lipa k. Stalowej Woli), Elmwood (Radom), Termiczna Izolacja Kanałów, Rurociągów (Racibórz), ZRB (Jaskrów), Usługi Budowlane POL-BUD (Kąty Rybackie- Sztutowo), PRO RAF (Warszawa), Przedsiębiorstwo Budowlane P.M.P. (Białystok), ARS DECUS (Strabla/ Wyszki), Firma Remontowo- Budowlana "GOBLIN" (Brodnica), Multiserwis Sp. z o.o. Oddział plettac Rusztowania (Ostrzeszów), Usługi Remontowo Budowlane RK (Knyszyn), Usługi Remontowo Budowlane S.B. (Grabownica Starzeńska k. Sanoka), Skanska S.A. Oddział EXBUD SKANSKA w Kielcach (Warszawa/ Nisko),  Przem- Bruk (Gatne Pierwsze), Energomontaż- Południe S.A. (Katowice/ Świnoujście), SILO SYSTEM Sp. z o.o. (Warszawa/ Lublin, Leżajsk, Rzeszów, Jasło ), Jar- Bruk (Krotoszyce), Ekologiczne Dachy Wiórowe (Krasnopol k. Sejn), I- Serwis ASFI (Kalisz), Budimex S.A. (Warszawa/ Rejowiec), Usługi Budowlane Imienińscy s.c. (Białystok), Usługi Remonktowo Budowlane Gruszka (Kępno), CONSTRIM Grupa Budowlana (Białystok), Termo Klima Sp. z o.o. (Warszawa/ Gorzów Wielkopolski), PHU Dowgiert (Białystok), ANKAR (Wrocław/ Białystok), Zakład Remontowo Budowlany Smołka (Racibórz), Firma Budowlana Chmielewski (Goniądz), ICD Sp. z o.o. (Warszawa/ Darłowo, Grudziądz), Global Dach KW (Białystok, Siemiatycze), DAMP- BUD (Kobylnica), Roboty Ziemne KM (Białystok), Konsorcjum Projektowo- Wykonawcze EKOBUDOWA Sp. z o.o. (Bełchatów/ Kutno), Firma Remontowo Budowlana KENPOL (Nowa Sarzyna), ROKO (Karakule k. Białegostoku), Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe OVUM Sp. z o.o. (Gliwice), Usługi Ogólno- budowlane (Ryjewo), Usługi Budowlane (Łańce), Termo Projekt (Gliwice), Usługi Remontowo Budowlane Golec (Jarocin), Usługi Remontowo Budowlane Węglarz (Jarocin), Limar polerowanie betonów (Białystok), TOBAL Usługi Dekarskie (Poznań), BUDIMA (Henrykowo k. Białegostoku), Związek Rewizyjny Spółdzielni Mieszkaniowych z siedziba w Toruniu (Toruń), Eco Build House Sp. z o.o. (Białystok), SG Technologie (Warszawa), FUH Edil- Bud (Przybówka), Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Bawełna" (Łódź), BALDEKO (Białystok, Warszawa),  Grupa RENOprojekt Sp. z o.o. (Gdańsk), PBG S.A. (Wysogotowo k. Poznania/ Świnoujście), Nafto- Construct Sp. z o.o. (Kraków/ Gdańsk), Systemy Automatyki Budynków (Grabówka k. Białegostoku), Nort Dach (Białystok),

SC TABIQUE CONSTRUCT SRL (Bucuresti- Rumunia), kotablue (Culleredo, A Coruña - Portugalia/ Warszawa, Białystok), Bilfinger Industrial Services GmbH BIS plettac Sp. z o.o. (Ostrzeszów), ThyssenKrupp Energostal S.A. (Toruń),

Alpine- Energie Polska Sp. z o.o.  (Świdnica/ Białystok, Poznań, Ostrów Wlkp., Siedlce, Sosnowiec, Kalisz,Kraków, Katowice, Wrocław, Opole, Olsztyn, Szczecin, Warszawa, Bolesławiec, Nowy Targ, Wykroty k. Bolesławca, Ząbkowice Śląskie k. Dzierżoniowa, Modła Królewska k. Konina, Gliwice, Polkowice, Piła, Luboń, Garwolin, Lublin, ),

EQOS Energie Polska Sp. z o.o. (Świdnica/ Białystok, Gliwice, Luboń, Krosno, Katowice, Kalisz, Konin, Kraków, Opole, Polkowice, Poznań, Siedlce, Sosnowiec, Warszawa, Wrocław, Nowa Wieś Wrocławska, Września, )Stangl Technik Sp. z o.o. (Świdnica/ Sosnowiec, Wrocław, Warszawa,


Geodezja, projektowanie, architektura, pomiary, hydrologia,

Usługi Projektowo- Wykonawcze T.P. (Białystok), UNIARCH Sp. z o.o. (Białystok), GEOTIM (Ełk), GIS Architekci Sp. z o.o. (Warszawa), ARKIN Sp. z o.o. (Warszawa), APEX-PROJEKT ART Sp. z o.o. (Łódź, Pabianice, Kalisz), GEOPROJEKT (Lubin), PRO-CAD AB (Tworków), MaKarGEO - Zakład Usług Geologicznych (Słupsk), Biuro Doradztwa Hydrologicznego (Niemirów k. Siemiatycz),


Wojsko, straż pożarna, policja

Jednostka Wojskowa 4392 (Lubochnia), Jednostka Wojskowa 5700 (Międzyrzecz), Jednostka Wojskowa 4938 (Radom), Jednostka Wojskowa 3411 (Suwałki), Region Wsparcia Teleinformatycznego w Olsztynie (Olsztyn/ Białystok), Jednostka Wojskowa 3519 (Białystok), Jednostka Wojskowa 5338 (Białystok), 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej (Białystok, Łomża, Hajnówka), 25 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku (Białystok), Wojskowa Komenda Uzupełnień w Białymstoku (Białystok), Jednostka Wojskowa 3411 (Grójec), Wojskowa Komenda Uzupełnień w Łomży (Łomża), Wojskowa Komenda Uzupełnień w Bielsku Podlaskim (Bielsk Podlaski), Wojewódzki Sztab Wojskowy w Białymstoku (Białystok), Delegatura Wojskowej Komendy Transportu [DWKTr] (Białystok), Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej (Nisko), Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie (Jarocin), Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni (Września), Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, Komenda Powiatowa Policji w Turku, Mazowiecka Komenda Wojewódzka Policji z Siedzibą w Radomiu (Radom), Komenda Miejska Policji w Siedlcach (Siedlce), Komenda Powiatowa Policji w Lipsku (Lipsko), Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie (Ciechanów), Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku (Pułtusk), Komenda Powiatowa Policji w Zwoleniu (Zwoleń), Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie (Sochaczew), Komenda Miejska Policji w Ostrołęce (Ostrołęka), Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie (Gostynin), Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu (Sierpc), Komenda Powiatowa Policji w Przysusze (Przysucha), Komenda Powiatowa Policji w Szydłowcu (Szydłowiec), Komenda Powiatowa Policji w Płońsku (Płońsk), Komenda Miejska Policji w Radomiu (Radom), Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie (Wyszków), Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej (Ostrów Mazowiecka),


Medycyna, farmacja, służba/ ochrona zdrowia, przychodnie, poradnie apteki

Apteki "Malwa" (Białystok), NSZOZ DENTIMED (Białystok), Apteka dla Ciebie (Gdańsk), Punkt Apteczny AVENA (Kulesze Kościelne k. Moniek), Apteka "Na Pogodnej" (Białystok), Prywatny Gabinet Psychologiczny AJL (Bedoń k. Łodzi), Białostockie Centrum Onkologii (Białystok), NZOZ Przychodnia Położniczo- Ginekologiczna (Białystok), Zaopatrzenie Ortopedyczne Zofort (Olsztyn), Bagiński Stomatologia DENTIMED Lekarze Stomatolodzy Bagińscy Spółka Partnerska (Białystok), Apteka VITA s.c. (Krosno), Gabinet Lekarski ginekologii i położnictwa sp endokrynologii Dr hab, n. med M K (Białystok), Gabinet Stomatologiczny EB (Białystok), Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Suwałkach (Suwałki), Indywidualna Praktyka Lekarska MZ (Bydgoszcz), Centrum Medyczne TBS sp. z o.o. sp. k. (Białystok), Fusion Labor Pracownia Protetyczna (Białystok), Villa Med Sp. z o. o. (Białystok),  Centrum Medyczne TBS Sp. z o.o. spółka komandytowa (Białystok), NZOZ Poradnia Lekarzy Rodzinnych LAM (Białystok),

 

Pizzerie

IZZI PIZZA (Suwałki), Pizzeria Leśna (Supraśl), KIM s.c. Crazy Piramid Pizza (Białystok), 4 You (Wasilków k. Białegostoku), Pizzeria Rodzinna (Prusice k. Wrocławia), Pizza Club (Gródek), PHU ARDAR Pizzeria Gruby Benek (Białystok), Pizzeria Dagrasso (Świdnik), Planeta Pizzy (Suwałki), Pizzeria Gruby Benek (Suwałki), Pizzeria Banderas (Skwierzyna), 13 Pizzeria (Białystok), Crazy Pizza (Białystok), Pizzeria IZÓLA (Tczew), Icelandic Pizza (Białystok),


Hotele, zajazdy, restauracje, sale bankietowe, ośrodki wypoczynkowe,

AMIGO Sala Bankietowa (Toruń), P.W.H.U. Zbyszko (Nowogród k. Łomży), Stanica Kresowa (Poczopek k. Szudziałowa), Restauracja Bit BOX (Głogów),  Restauracja- Kawiarnia "Tęczowa" (Chełm), Restauracja Trapezia (Głogów), PHU FEST Restauracja VIP (Białystok), Restauracja Gramofon (Białystok), Ośrodek Duszpastersko- Wypoczynkowy (Jastarnia), PPH BARTUS (Włocławek), Kamienica s.c. Hotel Aristo (Białystok), Hotel TRIO Catering s.c. (Białystok), Chińska Restauracja LI DU (Białystok), Ośrodek Wypoczynkowy PB "Dwór Mejera", Dom Nad Narwią (Tykocin), Restauracja MAESTRO Bator Knop s.c. (Oława), Ośrodek Rekreacyjno Szkoleniowy SOKOŁDA ( Sokołda k. Supraśla), KOPERRNIKUS (Legnica), Restauracja & Club Mensa (Łomża), AURA GALAXY (Suwałki), Restauracja Pawelec Galon (Trojanów), Restauracja Sielanka (Dąbrowa Tarnowska), Kurnik Polski (Tykocin), Ceprówka (Tarczyn), Folwark HUTTA (Huta k. Suwałk), Restauracja Tokaj (Białystok), ALT Dom Gościnny (Kuriany k. Białegostoku),  Island Servis (Międzyzdroje),


Stolarnie, zakłady meblarskie, akcesoria meblowe, tapicerstwo

PHU MEBEL s.c. (Białystok), THOMAS MEBLE s.c. (Łapy), ZPD Stolarnia "Quercus" (Milanów), STOLARSTWO AG (Racibórz), Class Meble AS (Białystok), REJS Sp. z o.o. (Rypin/ Białystok), PHU Kal- Mar Tapicerstwo Meblowe (Lutcza), Zakład Stolarski MC (Somianka k. Wyszkowa), Stolarstwo AG (Racibórz), AIMMS KK (Racibórz), JP Studio (Białystok), KARDWOOD Pracownia Stolarska (Białystok), Studio Mebli Komandor (Gorzów Wielkopolski),


Przemysł spożywczy, przemysł mięsny, zakłady i spółdzielnie mleczarskie, terminale zbożowe, fermy drobiu, ubojnie, gospodarstwa rybackie, tłocznie soku, przetwórnie grzybów,

Zakład Mięsny Mościbrody Sp. z o.o. (Mościbrody), Ferma Drobiu (Wrząca k. Lutomierska), SOBSMAK-BIS Sp. z o.o. (Tykocin), Zakłady Mięsne BOROŃ (Jedlina k. Oświęcimia), Bunge Trade Polska Sp. z o.o. (Kruszwica/ Świnoujście), P.P.H. GETAKS Sp z o.o. (Suwałki), PHU Wiktor Skup Ubój Żywca i Sprzedaż Mięsa (Goszczanów k. Sieradza), Spółdzielnia Mleczarska "Sudowia" (Suwałki), PH Runo- Las (Raków k. Kielc), Gospodarstwo Rybackie Iława Sp. z o.o. (Iława), Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Toruniu Zespół Gospodarki Wędkarsko- Rybackiej (Zbiczno), Martensok (Sejny), Cargill Poland Sp.z o.o. (Warszawa/ Białystok), Zakład Drobiarski w Stasinie (Stasin), Frutipol (Jarosław), Ubój Zwierząt (Czarna Dąbrówka), Ubój Zwierząt (Skupin), Hortino Z.P.O.W. Leżajsk Sp. z o.o. (Leżajsk), Stangl GmbH & Co. Gemuse KG (Simbach/ Niemcy),


Utrzymanie ruchu, produkcja maszyn i urządzeń,

I-Care Polska Sp. z o.o. (Kraków/ Ostrołęka), MODER-MASZ (Racibórz), Fabryka Łączników Radom S.A. (Radom), ROLMET Sp.j. (Lipsk), EKOZUB Sp. z o.o. (Żerdziny k. Raciborza), NIBE- BIAWAR Sp. z o.o. (Białystok/ Świdwin), CynkoMet Sp. z o.o. (Czarna Białostocka), Altrad Poland S.A. (Białystok), P.H.U. JAREX (Jaworzyna Śląska),


Produkcja zabawek

COBI S.A. (Warszawa), Plastic Factory COBI S.A. (Mielec),


Przemysł drzewny, usługi leśne, nadleśnictwa,

N.E.T. WOOD Sp. z o.o. (Warszawa/ Białystok, Pisz, Wykno k. Łodzi), SANDREW Sp. z o.o. (Rudnik n. Sanem), Zakład Usług Leśnych "Dąb" (Dąbrowa Białostocka), Nadleśnictwo Supraśl (Supraśl), Zakład Usług Leśnych (Michałowo),  


Przemysł chemiczny, metalurgiczny, zbrojeniowy, tytoniowy, włókienniczy, produkcja opakowań i inne

Chemco Polska sp.j. (Tykocin), WTÓRSKÓR (Marki k. Warszawy), Diamett FLOORING (Tarkowo Dolne/ Nowa Wieś Wielka), PPUH "Agropol" Sp. z o.o. (Szudziałowo), HUTA MAŁAPANEW Sp. z o.o. (Ozimek k. Opola), Fine Altech Mława Sp. z o.o. (Mława/ Godzikowice k. Oławy), Pasmanteria A&G (Racibórz), Zarząd Dróg Powiatowych w Stalowej Woli (Stalowa Wola), Powiatowy Zarząd Dróg (Świdwin), Imperial Tobacco Polska S.A. (Tarnowo Podgórne/ Stalowa Wola), PH NITEX s.c. (Białystok), ZPH TRAMAR (Dobroszyce k. Oleśnicy), Wakat Sp. z o.o. (Pabianice), PPHU "KS" (Łęka Opatowska), JOHANN SPALLEK "Gracja" (Lubliniec), Kaliskie Zakłady Przemysłu Terenowego w Kaliszu Sp. z o.o. (Kalisz), Ferax Sp. z o.o. (Zduńska Wola), W.E.S.T. Polska Sp. z o.o. (Wrocław/ Białystok), FPH CLEO HAFT (Warszawa/ Białystok), A+ Ceramics Sp. z o.o. (Białystok), Teleport (Świdwin/ Szczecin), JR Purtec Sp. z o.o. (Międzyrzecz),

Przepraszamy firmy nie ujęte w wykazie- nie zapomnimy o Was przy następnej aktualizacji strony

* oznaczenia- Nazwa firmy (miejscowość świadczenia usługi)